O nás

Irena Kotálová
obchodní manažer, interiérový designer a stylista

Textilní dekorace pro mne znamenají nekonečně mnoho možností, jak sladit interiér s duší majitelů.
Kdo by nechtěl umět vytvářet krásu a využívat barvy, vzory a různé materiály k dosažení harmonického celku? Látky mají přímo magickou moc vnést do interiérů pozitivní energii.
Jako mávnutím kouzelného proutku mění atmosféru prostoru, chrání před zvědavými pohledy a dávají pocit bezpečí a útulnosti.

Ať už renovujete či zařizujete úplně nový interiér, na  konci Vaší cesty čeká ona pomyslná třešnička na dortu jménem textilní dekorace a tapety. Co člověk, to jiné estetické cítění a potřeby. Za dobu své praxe jsem se naučila, že komunikace, trpělivost a otevřená mysl jsou základem úspěchu. Tedy nejen nadšení a kreativita, ale také hladký průběh zakázek a důvěra mezi designerem a klientem. To vše představuje základ naší rodinné firmy, kde stavíme na osobním přístupu a přátelské atmosféře. 

Důvěra zavazuje, a proto si moc přeji, abyste se u nás cítili příjemně a těšilo Vás vytvářet společně s námi svůj dokonalý domov. Nechte si na výběr dekorací dostatek času. Návrh, měření, ladění a tvorba nejsou otázkou jednoho dne, ale slibuji, že výsledek předčí Vaše očekávání.

(viz naše reference)

 

Ráda se s Vámi osobně setkám po předchozí domluvě. 

Na místě jsou Vám k dispozici designeři, kteří Vás provedou kompletní cestou od návrhu až po výslednou realizaci a dohlédnou, aby bylo vše podle Vašich představ.

Těšíme se na Vás!

Irena

Martina Grombířová
interiérový designer a dekoratér

Martina je tělem i duší dekoratér. Otevřete jí dveře do svého domova a vykouzlí Vám z něj útulné hnízdo.

 

Jako vystudovaná oděvní návrhářka rozumí textilu, má výbornou představivost a nebojí se nových a netradičních věcí. Umí naslouchat a převést Vaše představy do reality. 

Roman Breburda
technik 

Roman má více než patnáctileté zkušenosti s montáží závěsných systémů a je tak připravený na jakoukoli výzvu. 

Zaměřuje technicky náročnější zakázky, instaluje a upravuje veškeré závěsné systémy a nakonec také umí naaranžovat závěsy i záclony. Jeho práce je vždy perfektní a přesná a jeho neskutečně dobrá paměť je pro nás stále záhadou :)

paní Burešová
naše dvorní vrchní švadlena

Paní Burešová je naší vrchní švadlenkou. Kontroluje došlý materiál, dohlíží na perfektní zpracování zakázky a dodržení šicích plánů.

Zaměřuje se na detail, který tvoří výsledný dokonalý efekt veškerých dekorací.

 

Její celoživotní zkušenosti jsou pro nás cenným pokladem a pomáhají nám odevzdávat dekorace té nejvyšší kvality.

Majitel Ateliéru Lidická  a zároveň značky P.A.N. Josef Brabec pod kterou se již 30 let intenzivně věnuje interiérovému designu. Má za sebou stovky úspěšných projektů a spokojených klientů, kteří se za ním rádi a opakovaně vrací nejen pro perfektně odvedenou práci, ale také lidský a přátelský přístup.

Jeho neotřelý způsob vnímání prostoru se prolíná s východním učením feng-shui, které se již stalo součástí veškerých jeho návrhů.

V současné době je jeho kapacita naplněna až do konce roku 2020. 
Pokud máte zájem pouze o konzultaci, je možné se domluvit na setkání přímo v Ateliéru.

 

Více informaci na emailu brabecjosef@seznam.cz 

 

Josef Brabec
majitel, interiérový designer a odborník na feng-shui

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

KONTAKT
NÁŠ SHOWROOM
 

FACEBOOK
INSTAGRAM

GDPR

 

 

 

@2019 by Ateliér Lidická