Nejčastější otázky

Uděláte vše kompletně za mě?

Ano. Nejprve si vše zaměříme, vytvoříme společně s vámi ten nejlepší návrh dle vašich potřeb a představ, ujasníme si veškeré detaily a pak se pustíme do práce.

Látky objednáme, ušijeme, namontujeme závěsné systémy a vše dokonale naaranžujeme. Pokud chcete očalounit sedací nábytek či postel, čalouník si u vás nábytek vyzvedne a v domluvený termín hotový přiveze zpět. Tapety vám nalepí náš šikovný tapetář včetně přípravy podkladu. Vždy předem víte výslednou cenu i předpokládaný termín zhotovení.

Za jak dlouho budu mít vše hotové?

Naše materiály pochází z různých koutů Evropy. Většina látek nám po objednání dorazí do 1 až 2 týdnů.

Může se ale stát, že materiál není na skladě a čeká se na výrobu. Pak se doba prodlužuje až na několik týdnů. Abychom se tomuto vyhnuli, vždy si předem ověřujeme dostupnost látek u výrobce. Ještě před uzavřením objednávky víte, jak dlouho látkám potrvá, než dorazí. Jakmile jsou látky u nás, obratem vám o tom dáváme vědět. Stejně tak, pokud se cokoli ohledně dodání změní. Vše s vámi konzultujeme.

Textilní dekorace poté ušijeme do čtrnácti dnů. V případě technicky náročné zakázky může být doba šití delší - o tom budeme domluveni ještě před uzavřením zakázky.

Montáž závěsných systémů probíhá ještě před šitím textilních dekorací. Vyjímečně se můžeme domluvit na jednom termínu, kdy se zároveň namontují systémy a pověsí hotové dekorace. 

Celkově tedy potřebujeme na zpracování zakázky 2-5 týdnů. Pokud spěcháte a potřebujete rychlejší dodání, ozvěte se nám, pokusíme se vám vyjít vstříc.

Jaká bude cena?

První schůzka v Ateliéru nebo u Vás doma je zdarma (mimo Prahu dle domluvy). Zjistíte, co od nás můžete očekávat a jestli vám spolupráce s námi bude příjemná. Pokud ano, dáme dohromady vzorky, které se vám líbí a řekneme si, jak by vše mělo vypadat.

Druhý den vám pošleme první cenovou nabídku, se kterou můžeme dál společně pracovat. Proč není finální?

Většinou se ještě jednou (někdy i vícekrát) potkáme a dořešíme detaily, které výslednou cenu můžou ovlivnit – jedná se například o výběr řasících pásek, hustotu řasení či změnu materiálu. Víme, že každý klient má jinou představu o výsledné ceně, a proto umíme flexibilně měnit, přidávat, ubírat a upravovat dekorace tak, abychom se této představě co nejvíce přiblížili.

Budu vědět jak se o dekorace nadále starat?

Určitě. Na našich ušitých látkách najdete malý štítek s údržbou a v případě pochybností nám můžete kdykoli zavolat . A kdybyste se na praní a žehlení necítili, přijedeme si k vám dekorace vyzvednout a vyčištěné je naaranžujeme do pár dní zpět.

Máte další otázky? Rádi je zodpovíme. Stačí nám napsat níže či zavolat.

PORADÍME VÁM

Nezávazně a zdarma
 

Naše designerky se s Vámi potkají u nás v Ateliéru či přímo u Vás doma.
 

Ateliér Lidická
Lidická 6, Praha 5
Tel.: 607 071 412/257 324 032

 

KONTAKTUJTE NÁS - DO 24H. SE VÁM OZVEME ZPĚT
  • Black Facebook Icon
  • Instagram - Black Circle

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

KONTAKT
NÁŠ SHOWROOM
 

FACEBOOK
INSTAGRAM

GDPR

 

 

 

@2019 by Ateliér Lidická