Záclony a závěsy na míru

Toužíte po útulném interiéru? 

S našimi dekoračními látkami umíme kouzlit. Ušijeme Vám záclony a závěsy na míru dle Vašich požadavků. A pokud nemáte přesnou představu, rádi Vám s výběrem a možnostmi ušití a aranžování poradíme, máme dlouholeté zkušenosti.

Naše dekorační látky pečlivě vybíráme a snažíme se o co nejširší výběr stylů a materiálů.

 

Nechybí u nás ani zatemňovací látky tzv. black-outy a dim-outy. Stoprocentní nepropustnost světla zajišťuje black-out, což je polyesterová tkanina, kterou z rubové strany pokrývá gumový nátěr. Osmdesátiprocentní nepropustnost světla získáme použitím látky dim-out, která má mezi dvěma vrstvami přízí natkané černé nitě. Jejich údržba je většinou stejná jako u klasických závěsů.

 

Látky na záclony a závěsy si v našem SHOWROOMU můžete objednat buď samostatně nebo Vám je ušijeme na míru přesně dle Vašich požadavků.

V případě potřeby Vám vzorníky půjčíme za zálohu domů.

Pokud si budete přát, můžete využít naší služby čištění u nás zakoupených látek. Závěsy si přijedeme odinstalovat, vyčistíme je a opět krásně naaranžujeme.

Níže představujeme malou část naší nabídky. Pro kompletní předhled a další informace nás navštivte v našem ateliéru nebo si sjednejte schůzku s naším designerem.

Dekorační látky 

Látky na záclony

 

 

Zatemňovací závěsy

Poloprůhledné látky

PORADÍME VÁM

Nezávazně a zdarma
 

Naše designerky se s Vámi potkají u nás v Ateliéru či přímo u Vás doma.
 

Ateliér Lidická
Lidická 6, Praha 5
Tel.: 607 071 412/257 324 032

 

KONTAKTUJTE NÁS - DO 24H. SE VÁM OZVEME ZPĚT
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

KONTAKT
NÁŠ SHOWROOM
 

FACEBOOK
INSTAGRAM

GDPR

 

 

 

@2019 by Ateliér Lidická